HAKKIMIZDA 1986 yılından itibaren inşaat ve hafriyat sektörlerinde hizmet veren şirketimiz 1997 yılından itibaren tecrübelerini iş makineleri sektöründe birleştirmiştir. Doğan İş Makineleri müşteri ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunma anlayışını kendisine ilke edinmiş olup çalışma prensiplerini bu doğrultuda belirlemiştir. Bu noktadan hareketle müşterilerinin ihtiyaçlarını sorunsuz ve ekonomik bir biçimde karşılayacak teknik donanımı bünyesinde barındırmaktadır.
Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bilgi birikimine sahip olan uzman personeli ve çağın gereksinimlerini karşılayan son model ve son sistem makineleriyle donanımını güçlendirmekte, yeni teknolojileri sürekli takip ederek, gerekli eğitimlerle bilgilerini güçlendirerek, kendimizi yenilemekteyiz.

Doğan İş Makineleri özellikle İnşaat-Hafriyat, Mermer ve Maden sektörlerine Kova, Ripper, Quick Coupler,Kırıcı Braketi ,Mermer Ayırıcılar,Yükleyici Kovası , Mermer Kaldırma Çatalı,Tekdiş ve Ataşman İmalatları,her türlü özel imalat ile hasar gören ekipmanların tamirinde müşterilerine hizmet vermektedir. Doğan İş Makineleri uzman mühendis ve işci kadrosuyla her zaman yanınızdadır. Ayrıca Doğan İnşaat&Hafriyat adıyla yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız hafriyat, nakliyat ve inşaat alanında yaptığı işlerle sektörde kalıcı olduğunu ispatlamıştır.

Misyonumuz :
Firmaların iş makinesi teknolojilerini en iyi şekilde kullanmasını sağlayarak kendi işlerindeki verimliliklerinin artmasına yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz :
İş makineleri sektöründe çözüm sunan, uluslararası düzeyde tercih edilen firmalardan biri olmaktır.

İlkelerimiz:
  • Her koşulda dürüst olmak.
  • Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek.
  • Alanımızda en iyi olmaya çalışmak.
  • Yenilikleri sürekli takip etmek.
  • Müşterinin işini kendi işimiz gibi sahiplenmek.
  • Mega Tasarım 2018